Хедер Науерт се повлекува како кандидат за амбасадор на САД во ОН - А1он
Почетна Свет Хедер Науерт се повлекува како кандидат за амбасадор на САД во ОН
Свет

Хедер Науерт се повлекува како кандидат за амбасадор на САД во ОН

17/02/2019 - 09:05 218 прегледи
Хедер Науерт се повлекува како кандидат за амбасадор на САД во ОН