Шеикот Бин Салман нуди 3,8 милијарди долари за Манчестер Јунајтед - А1он
Почетна СпортФудбал Шеикот Бин Салман нуди 3,8 милијарди долари за Манчестер Јунајтед
Фудбал

Шеикот Бин Салман нуди 3,8 милијарди долари за Манчестер Јунајтед

16/02/2019 - 19:51 1,883 прегледи
Шеикот Бин Салман нуди 3,8 милијарди долари за Манчестер Јунајтед