ЕУ и САД го осудија насилството на протестите во Тирана - А1он
Почетна Свет ЕУ и САД го осудија насилството на протестите во Тирана
Свет

ЕУ и САД го осудија насилството на протестите во Тирана

16/02/2019 - 14:52 680 прегледи
ЕУ и САД го осудија насилството на протестите во Тирана