Грчкиот Парламент во првото гласање даде зелено светло за дел од уставните измени - А1он
Почетна Регион Грчкиот Парламент во првото гласање даде зелено светло за дел од уставните измени
Регион

Грчкиот Парламент во првото гласање даде зелено светло за дел од уставните измени

15/02/2019 - 10:09 108 прегледи
Грчкиот Парламент во првото гласање даде зелено светло за дел од уставните измени