Пенс: ЕУ ги крши американските санкции кон Иран - А1он
Почетна Свет Пенс: ЕУ ги крши американските санкции кон Иран
Свет

Пенс: ЕУ ги крши американските санкции кон Иран

14/02/2019 - 16:23 82 прегледи
Пенс: ЕУ ги крши американските санкции кон Иран