Иран се закани дека ќе се одмазди за нападот врз Револуционерната гарда - А1он
Почетна Свет Иран се закани дека ќе се одмазди за нападот врз Револуционерната гарда
Свет

Иран се закани дека ќе се одмазди за нападот врз Револуционерната гарда

14/02/2019 - 10:03 119 прегледи
Иран се закани дека ќе се одмазди за нападот врз Револуционерната гарда