Вонредна владина седница по сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово - А1он
Почетна Македонија Вонредна владина седница по сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово
Македонија

Вонредна владина седница по сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово

13/02/2019 - 22:07 1,322 прегледи
Вонредна владина седница по сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово