Меј: Нема одложување на брегзит, 29 март ја напуштаме ЕУ - А1он
Почетна Свет Меј: Нема одложување на брегзит, 29 март ја напуштаме ЕУ
Свет

Меј: Нема одложување на брегзит, 29 март ја напуштаме ЕУ

13/02/2019 - 21:47 301 прегледи
Меј: Нема одложување на брегзит, 29 март ја напуштаме ЕУ