Тринаесет загинати во сообраќајката на автопатот Скопје - Тетово - А1он
Почетна Актуелно Тринаесет загинати во сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово
Актуелно

Тринаесет загинати во сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово

13/02/2019 - 20:03 2,039 прегледи
Тринаесет загинати во сообраќајката на автопатот Скопје – Тетово