Делови од Карпош, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја - А1он
Почетна Македонија Делови од Карпош, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја
Македонија

Делови од Карпош, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја

13/02/2019 - 15:08 52 прегледи
Делови од Карпош, Кисела Вода и неколку скопски села утре без струја