Заев се сретна со претставници на Граѓанската иницијатива „Да ја спасиме Попова Шапка“ - А1он
Почетна Македонија Заев се сретна со претставници на Граѓанската иницијатива „Да ја спасиме Попова Шапка“
Македонија

Заев се сретна со претставници на Граѓанската иницијатива „Да ја спасиме Попова Шапка“

12/02/2019 - 20:34 96 прегледи
Заев се сретна со претставници на Граѓанската иницијатива „Да ја спасиме Попова Шапка“