Помпео: Русија и Кина се закана за напредокот на демократијата и слободниот пазар - А1он
Почетна Свет Помпео: Русија и Кина се закана за напредокот на демократијата и слободниот пазар
Свет

Помпео: Русија и Кина се закана за напредокот на демократијата и слободниот пазар

12/02/2019 - 19:46 161 прегледи
Помпео: Русија и Кина се закана за напредокот на демократијата и слободниот пазар