ОН бараат од Белгија да се извини за колонијалното минато - А1он
Почетна Свет ОН бараат од Белгија да се извини за колонијалното минато
Свет

ОН бараат од Белгија да се извини за колонијалното минато

12/02/2019 - 14:36 61 прегледи
ОН бараат од Белгија да се извини за колонијалното минато