Словенија го ратификува Протоколот за членство на Македонија во НАТО - А1он
Почетна Актуелно Словенија го ратификува Протоколот за членство на Македонија во НАТО
Актуелно

Словенија го ратификува Протоколот за членство на Македонија во НАТО

12/02/2019 - 14:09 166 прегледи
Словенија го ратификува Протоколот за членство на Македонија во НАТО