СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ дозволи 15.000 деца да бидат невакцинирани - А1он
Почетна Македонија СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ дозволи 15.000 деца да бидат невакцинирани
Македонија

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ дозволи 15.000 деца да бидат невакцинирани

12/02/2019 - 13:54 109 прегледи
СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ дозволи 15.000 деца да бидат невакцинирани