Црногорските социјалдемократи ги номинираа Заев и Ципрас за Нобелова награда за мир - А1он
Почетна Регион Црногорските социјалдемократи ги номинираа Заев и Ципрас за Нобелова награда за мир
Регион

Црногорските социјалдемократи ги номинираа Заев и Ципрас за Нобелова награда за мир

12/02/2019 - 10:59 113 прегледи
Црногорските социјалдемократи ги номинираа Заев и Ципрас за Нобелова награда за мир