Словенија ќе го ратификува пристапниот Протокол за НАТО - А1он
Почетна Актуелно Словенија ќе го ратификува пристапниот Протокол за НАТО
Актуелно

Словенија ќе го ратификува пристапниот Протокол за НАТО

12/02/2019 - 09:27 140 прегледи
Словенија ќе го ратификува пристапниот Протокол за НАТО