Помпео во Унгарија предупредува на „Хуавеј“ - А1он
Почетна Свет Помпео во Унгарија предупредува на „Хуавеј“
Свет

Помпео во Унгарија предупредува на „Хуавеј“

12/02/2019 - 09:43 82 прегледи
Помпео во Унгарија предупредува на „Хуавеј“