Шеснаесет цивили загинаа во воздушен напад во Сирија - А1он
Почетна Свет Шеснаесет цивили загинаа во воздушен напад во Сирија
Свет

Шеснаесет цивили загинаа во воздушен напад во Сирија

12/02/2019 - 08:27 61 прегледи
Шеснаесет цивили загинаа во воздушен напад во Сирија