Косовскиот државен врв бара единство на власта и опозицијата за дијалогот со Србија - А1он
Почетна Регион Косовскиот државен врв бара единство на власта и опозицијата за дијалогот со Србија
Регион

Косовскиот државен врв бара единство на власта и опозицијата за дијалогот со Србија

11/02/2019 - 19:35 253 прегледи
Косовскиот државен врв бара единство на власта и опозицијата за дијалогот со Србија