Помпео: САД ќе ја продолжат истрагата за убиството на Кашоги - А1он
Почетна Свет Помпео: САД ќе ја продолжат истрагата за убиството на Кашоги
Свет

Помпео: САД ќе ја продолжат истрагата за убиството на Кашоги

11/02/2019 - 18:39 55 прегледи
Помпео: САД ќе ја продолжат истрагата за убиството на Кашоги