Слаб снег на Попова Шапка, сообраќајот се одвива нормално - А1он
Почетна Македонија Слаб снег на Попова Шапка, сообраќајот се одвива нормално
Македонија

Слаб снег на Попова Шапка, сообраќајот се одвива нормално

11/02/2019 - 18:28 39 прегледи
Слаб снег на Попова Шапка, сообраќајот се одвива нормално