Шчетинин: Венецуела не побара воена помош од Русија - А1он
Почетна Свет Шчетинин: Венецуела не побара воена помош од Русија
Свет

Шчетинин: Венецуела не побара воена помош од Русија

11/02/2019 - 17:51 229 прегледи
Шчетинин: Венецуела не побара воена помош од Русија