Харадинај: Таксата останува, разговаравме за платформата за дијалогот со Србија - А1он
Почетна Регион Харадинај: Таксата останува, разговаравме за платформата за дијалогот со Србија
Регион

Харадинај: Таксата останува, разговаравме за платформата за дијалогот со Србија

11/02/2019 - 17:40 106 прегледи
Харадинај: Таксата останува, разговаравме за платформата за дијалогот со Србија