(ВИДЕО) Мицкоски: Неспособноста на Заев и Филипче се плаќа со животите на граѓаните, оставка веднаш - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Мицкоски: Неспособноста на Заев и Филипче се плаќа со животите на граѓаните, оставка веднаш
Македонија

(ВИДЕО) Мицкоски: Неспособноста на Заев и Филипче се плаќа со животите на граѓаните, оставка веднаш

11/02/2019 - 17:25 241 прегледи
(ВИДЕО) Мицкоски: Неспособноста на Заев и Филипче се плаќа со животите на граѓаните, оставка веднаш