Рјабков: САД целосно да се повлечат од Сирија - А1он
Почетна Свет Рјабков: САД целосно да се повлечат од Сирија
Свет

Рјабков: САД целосно да се повлечат од Сирија

11/02/2019 - 15:38 70 прегледи
Рјабков: САД целосно да се повлечат од Сирија