Отворено писмо на Бачев: Бојкотирањето на изборите е во корист на Зоран Заев и Али Ахмети - А1он
Почетна Македонија Отворено писмо на Бачев: Бојкотирањето на изборите е во корист на Зоран Заев и Али Ахмети
Македонија

Отворено писмо на Бачев: Бојкотирањето на изборите е во корист на Зоран Заев и Али Ахмети

11/02/2019 - 13:38 1,028 прегледи
Отворено писмо на Бачев: Бојкотирањето на изборите е во корист на Зоран Заев и Али Ахмети