Агент на ГРУ вмешан во случајот „Скрипал“, три пати бил во Бугарија - А1он
Почетна Свет Агент на ГРУ вмешан во случајот „Скрипал“, три пати бил во Бугарија
Свет

Агент на ГРУ вмешан во случајот „Скрипал“, три пати бил во Бугарија

11/02/2019 - 13:02 353 прегледи
Агент на ГРУ вмешан во случајот „Скрипал“, три пати бил во Бугарија