Рохани: Иран ќе продолжи да ја шири својата воена моќ - А1он
Почетна Свет Рохани: Иран ќе продолжи да ја шири својата воена моќ
Свет

Рохани: Иран ќе продолжи да ја шири својата воена моќ

11/02/2019 - 12:43 81 прегледи
Рохани: Иран ќе продолжи да ја шири својата воена моќ