Возило излетало од коловозот, возачот тешко повреден - А1он
Почетна Македонија Возило излетало од коловозот, возачот тешко повреден
Македонија

Возило излетало од коловозот, возачот тешко повреден

11/02/2019 - 10:25 329 прегледи
Возило излетало од коловозот, возачот тешко повреден