Во Кина за Лунарната нова година остварен приход од 76 милијарди долари - А1он
Почетна Економија Во Кина за Лунарната нова година остварен приход од 76 милијарди долари
Економија

Во Кина за Лунарната нова година остварен приход од 76 милијарди долари

10/02/2019 - 18:31 245 прегледи
Во Кина за Лунарната нова година остварен приход од 76 милијарди долари