Вестбрук изедначи достигнување на Чемберлен од 1968 година - А1он
Почетна СпортКошарка Вестбрук изедначи достигнување на Чемберлен од 1968 година
Кошарка

Вестбрук изедначи достигнување на Чемберлен од 1968 година

10/02/2019 - 09:23 204 прегледи
Вестбрук изедначи достигнување на Чемберлен од 1968 година