Директорите на театрите бараат средба со Заев за скандалозната програма за култура - А1он
Почетна Актуелно Директорите на театрите бараат средба со Заев за скандалозната програма за култура
Актуелно

Директорите на театрите бараат средба со Заев за скандалозната програма за култура

09/02/2019 - 14:04 3,861 прегледи
Директорите на театрите бараат средба со Заев за скандалозната програма за култура