Гвардиола кон Солари: Реал Мадрид не е најдобриот тим за изминатите 10 години - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола кон Солари: Реал Мадрид не е најдобриот тим за изминатите 10 години
Фудбал

Гвардиола кон Солари: Реал Мадрид не е најдобриот тим за изминатите 10 години

08/02/2019 - 18:07 432 прегледи
Гвардиола кон Солари: Реал Мадрид не е најдобриот тим за изминатите 10 години