ЕУ воведе нови правила за гасоводот „Северен поток 2“ - А1он
Почетна Економија ЕУ воведе нови правила за гасоводот „Северен поток 2“
Економија

ЕУ воведе нови правила за гасоводот „Северен поток 2“

08/02/2019 - 17:55 544 прегледи
ЕУ воведе нови правила за гасоводот „Северен поток 2“