Чавашоглу: Потребна е координација за да се победи ИД во Сирија - А1он
Почетна Регион Чавашоглу: Потребна е координација за да се победи ИД во Сирија
Регион

Чавашоглу: Потребна е координација за да се победи ИД во Сирија

07/02/2019 - 11:47 50 прегледи
Чавашоглу: Потребна е координација за да се победи ИД во Сирија