Во Шведска и во Велика Британија забележана најниската температура во јануари - А1он
Почетна Свет Во Шведска и во Велика Британија забележана најниската температура во јануари
Свет

Во Шведска и во Велика Британија забележана најниската температура во јануари

31/01/2019 - 17:51 146 прегледи
Во Шведска и во Велика Британија забележана најниската температура во јануари