Рабио ги прекинал преговорите со Барселона по трансферот на Де Јонг - А1он
Почетна СпортФудбал Рабио ги прекинал преговорите со Барселона по трансферот на Де Јонг
Фудбал

Рабио ги прекинал преговорите со Барселона по трансферот на Де Јонг

31/01/2019 - 12:39 380 прегледи
Рабио ги прекинал преговорите со Барселона по трансферот на Де Јонг