Обвинителството ќе ги истражува неправилностите во врска со вакцините - А1он
Почетна Македонија Обвинителството ќе ги истражува неправилностите во врска со вакцините
Македонија

Обвинителството ќе ги истражува неправилностите во врска со вакцините

29/01/2019 - 17:08 208 прегледи
Обвинителството ќе ги истражува неправилностите во врска со вакцините