(ВИДЕО) Ацевски: Сите пратеници да го поддржат одложувањето на Законот за трговија на зелените пазари - А1он
Почетна Економија (ВИДЕО) Ацевски: Сите пратеници да го поддржат одложувањето на Законот за трговија на зелените пазари
Економија

(ВИДЕО) Ацевски: Сите пратеници да го поддржат одложувањето на Законот за трговија на зелените пазари

28/01/2019 - 16:02 201 прегледи
(ВИДЕО) Ацевски: Сите пратеници да го поддржат одложувањето на Законот за трговија на зелените пазари