СДСМ: Задоцнета е лажната грижа на Мицкоски, законот е одложен, се наоѓа решение во интерес на пазарџиите - А1он
Почетна Економија СДСМ: Задоцнета е лажната грижа на Мицкоски, законот е одложен, се наоѓа решение во интерес на пазарџиите
Економија

СДСМ: Задоцнета е лажната грижа на Мицкоски, законот е одложен, се наоѓа решение во интерес на пазарџиите

25/01/2019 - 17:59 299 прегледи
СДСМ: Задоцнета е лажната грижа на Мицкоски, законот е одложен, се наоѓа решение во интерес на пазарџиите