Израел распоредува антиракетни системи низ својата територија - А1он
Почетна Свет Израел распоредува антиракетни системи низ својата територија
Свет

Израел распоредува антиракетни системи низ својата територија

24/01/2019 - 15:21 77 прегледи
Израел распоредува антиракетни системи низ својата територија