ЕК го казни Мастеркард со 570 милиони евра за прекугранични ограничувања - А1он
Почетна Економија ЕК го казни Мастеркард со 570 милиони евра за прекугранични ограничувања
Економија

ЕК го казни Мастеркард со 570 милиони евра за прекугранични ограничувања

22/01/2019 - 12:30 494 прегледи
ЕК го казни Мастеркард со 570 милиони евра за прекугранични ограничувања