Турција планира меѓународна истрага за убиството на Кашоги - А1он
Почетна Регион Турција планира меѓународна истрага за убиството на Кашоги
Регион

Турција планира меѓународна истрага за убиството на Кашоги

22/01/2019 - 12:20 38 прегледи
Турција планира меѓународна истрага за убиството на Кашоги