„Фајненшал тајмс“ за 2019 година: Брегзит ќе биде запрен, Трамп ќе оди на суд - А1он
Почетна Актуелно „Фајненшал тајмс“ за 2019 година: Брегзит ќе биде запрен, Трамп ќе оди на суд
Актуелно

„Фајненшал тајмс“ за 2019 година: Брегзит ќе биде запрен, Трамп ќе оди на суд

22/01/2019 - 10:57 474 прегледи
„Фајненшал тајмс“ за 2019 година: Брегзит ќе биде запрен, Трамп ќе оди на суд