Опозицијата во грчкиот Парламент ги бара на увид македонскиот Устав и оставката на Коѕијас - А1он
Почетна Актуелно Опозицијата во грчкиот Парламент ги бара на увид македонскиот Устав и оставката на Коѕијас
Актуелно

Опозицијата во грчкиот Парламент ги бара на увид македонскиот Устав и оставката на Коѕијас

22/01/2019 - 11:04 515 прегледи
Опозицијата во грчкиот Парламент ги бара на увид македонскиот Устав и оставката на Коѕијас