Помпео и Чавушоглу разговараа за повлекувањето на војската на САД од Сирија - А1он
Почетна Свет Помпео и Чавушоглу разговараа за повлекувањето на војската на САД од Сирија
Свет

Помпео и Чавушоглу разговараа за повлекувањето на војската на САД од Сирија

21/01/2019 - 20:27 148 прегледи
Помпео и Чавушоглу разговараа за повлекувањето на војската на САД од Сирија