Сведочење: Ел Чапо му платил 100 милиони долари мито на мексиканскиот претседател Нието - А1он
Почетна Свет Сведочење: Ел Чапо му платил 100 милиони долари мито на мексиканскиот претседател Нието
Свет

Сведочење: Ел Чапо му платил 100 милиони долари мито на мексиканскиот претседател Нието

16/01/2019 - 15:58 1,114 прегледи
Сведочење: Ел Чапо му платил 100 милиони долари мито на мексиканскиот претседател Нието