„Службен весник“ ја објави промената на Уставот - А1он
Почетна Актуелно „Службен весник“ ја објави промената на Уставот
Актуелно

„Службен весник“ ја објави промената на Уставот

14/01/2019 - 14:47 979 прегледи
„Службен весник“ ја објави промената на Уставот