Ѕанакопулос: Во Парламентот има мнозинство и за доверба на Владата и за Договорот од Преспа - А1он
Почетна Актуелно Ѕанакопулос: Во Парламентот има мнозинство и за доверба на Владата и за Договорот од Преспа
Актуелно

Ѕанакопулос: Во Парламентот има мнозинство и за доверба на Владата и за Договорот од Преспа

14/01/2019 - 14:55 305 прегледи
Ѕанакопулос: Во Парламентот има мнозинство и за доверба на Владата и за Договорот од Преспа